Žďárská liga ve Lhotkách a na Litavě

V sobotu 12. května proběhlo první kolo ŽL ve Lhotkách.

Na start se postavilo 27 týmů mužů a 12 týmů žen. Větrné a deštivé počasí závodům moc nepřálo, ale i tak bylo k vidění pár povedených útoků.

Závody  vyhrály Benetice s časem 17:04sek. a odvezli si domů 20 bodů do tabulky. V těsném závěsu za nimi jsme se umístili my s časem 17:25sek. a třetí přícku vybojovali domácí Lhotky Sport s časem 17:33sek.

Další výsledky naleznete  zde a nebo na stránkách Žďárske ligy.

V soutěži žen vybojovaly první přícku holky z Jasenic s časem 18:28sek. Druhé místo Lhotky Sport s časem 20:79sek. A třetí přícku vybojovaly holky ze Sychotína s časem 20:86sek.

V neděli 13. května pokračovala Žďárská liga druhým kolem na Litavě.

Tentokrát se na startovní čáře postavilo 29 mužských a 14 ženským družstev. U mužu byl k vidění podobný scénář jako ve Lhotkách. První místo obsadily opět Benetice s časem 16:88sek. Druhé místo Lavičky s časem 17:12sek. a třetí místo hluboké 17:21sek.

V ženské kategorii obsadily první místo holky z Olší časem 17:56sek. Druhé Sychotín s časem  17:89sek. a třetí příčku Velké Meziříčí s časem 18:82.

Další výsledky zde a nebo na stránkách ŽL.