Víkend v Herolticích a Katově + noční Telč

Konec srpna je jako vždycky našlapaný závody a tak pro samé to závodění není čas ani na kloudný článek. Rozhodl jsem se tedy tyto tři závody shrnout do jednoho povídání. Žďárská liga si po vzoru extraligy udělala víkendové dvojkolo. Vzhledem k tomu, že toho času jsem si užíval zaslouženou dovolenou, budu poměrně dost stručný.

Záskok za mě ochotně přijal Hnízdo z Trnavy. V sobotu v Herolticích si trošku slabší chvilku vybral Filda a tak s časem přes 18 vteřin bylo výsledkem až osmé místo. Znamenalo to tak další ztrátu na Hluboké a Benetice v celkovém pořadí.

Tento výpadek bylo nutné co nejrychleji odčinit, nejlépe hned následující den v Katově. Za výsledný čas 17,68 s to bylo nakonec třetí místo bohužel opět za Beneticemi a Hlubokým. V celkovém pořadí nám tak poměrně výrazně uniká právě první Hluboké, druhé Benetice jsou před námi o pár bodů. Tři závody před koncem je to tak ještě poměrně otevřené a stát se rozhodně může cokoliv.

Další víkend, první zářijový, se konaly tradiční noční závody na zrádných kostkách v Telči. Jak jsou zdejší kostky zrádné a nevypočitatelné už toho víme za ty roky opravdu hodně. Letos tak byl nejvyšší čas s tím něco udělat a telčskou smůlu konečně prolomit. Na náměstí se většinou moc rychle neběhá a tak čas Benetic někde kolem 17,60 s nakonec stačil na velice prestižní vítězství.

Nám se útok povedl za krásných zaokrouhlených 18 sekund, a jak se nakonec ukázalo, velice kvalitní čas bral výsledné druhé místo. Konečně tak přišlo prolomení místní smůly a podařilo se nám ukořistit také nějaký ten pohár z Telče. 

Rychlý kontakt

Starosta sboru:
Petr Nedoma
tel.: +420 608349940

Velitel sboru:
Miroslav Tesař
tel.: +420 604199119

Soutěžní družstvo:
Martin Bradáč
tel.: +420 608632574

Mapa »

Facebook

Copyright © 2011 — 2021 Sbor dobrovolných hasičů Lavičky