Rekapitulace Žďárské ligy

Jak si určitě můžete všimnout, na našich stránkách přibývá nových článků dost ojediněle. Je proto nejvyšší čas to změnit a pořádně to tady roztočit. Poslední záznam ze Žďárské ligy je z pátého kola z Čikova a to už je nějaký ten pátek zpátky. Po tomto víkendu máme za sebou už osm kol a situace v průběžném pořadí se docela začíná přiostřovat. Jak už bylo řečeno, máme za sebou další tři závody.

Ten šestý se konal kdysi v červenci v Kundraticích, a pokud budu stručný tak nám se tam vysloveně nezadařilo. Při našem pokusu pravděpodobně zasáhla nějaká vyšší moc a tak po krásných prostřicích způsobených silným vítrem z toho bylo dost neslavné sedmé místo za čas 18,34s.

Po krátké pauze závody opět nabraly ostré tempo tento víkend, kdy se konaly hned dva závody. Vzhledem k tomuto termínu všeobecně využívanému jako času dovolených jsme museli i my v sobotu v Krokočíně lepit sestavu. Na post naběrače jsme sáhli do vlastních řad, na další chybějící post- rozdělovač, jsme museli na rychlo shánět náhradu. Tu se nám nakonec podařilo sehnat a tak s námi v sobotu do závodu vyrazil Libor ze Sychotína. Po lehkých komplikacích na základně se mu však při útoku nepodařilo na rozdělovač zapojit všechny hadice tak jak se sluší, a terče tak po našem útoku bohužel zůstaly suché a nakonec nula bodů.

Náladu jsme si chtěli spravit hned následující den v Olší. Tentokrát už se nakonec podařilo dát dohromady kompletní sestavu, takže určitě nějaká očekávání byla. Vzhledem k našim dovolenkářům jsme na start šli až skoro jako poslední a věděli jsme, že to bude chtít pořádnej útok. A ten taky přišel, až teda to sestřiků. Brdy a jeho klasika, tuším, že nějakých 16,70s. Jenže u mě nakonec taky docela klasika a výsledných 17,67s nás zařadilo až na osmé místo daleko za naše největší konkurenty.

Na špici se tak začaly osamostatňovat Benetice a Hluboké, nám zatím stále patří třetí místo i když už s více jak 20ti bodovou ztrátou a navíc za námi už je pěkná smečka pronásledovatelů. Zdá se tak, že v letošním ročníku nám moc přáno zatím není na žádné frontě. Ale je ještě dost brzo házet flintu do žita, takže nejvyšší čas pořádně zabrat a všechno to otočit!

Rychlý kontakt

Starosta sboru:
Petr Nedoma
tel.: +420 608349940

Velitel sboru:
Miroslav Tesař
tel.: +420 604199119

Soutěžní družstvo:
Martin Bradáč
tel.: +420 608632574

Mapa »

Facebook

Copyright © 2011 — 2021 Sbor dobrovolných hasičů Lavičky