Poslední prověrka v Moravských Budějovicích

Jako další soutěž v rámci tréninku jsme vybrali pohárový závod v Moravských Budějovicích, kam se sjelo i pár Extraligových týmů. Protože je naše Dukato stále v nepojízdném stavu, musel nás tentokrát na soutěž vyvést Luboš se svým Fronterem.

 

 width=

 

ako první z favoritů se startovním číslem čtyři vyběhli borci z Trnavy. Podklouznutí strojníka na základně způsobilo pozdější vodu v mašině a pomalejší stroj nedokázal ztrátu smazat. Čas 18,86 je nakonec zařadil na desáté místo.

Tento rok nám opět začalo fungovat přihlašování na soutěže, proto jsme startovali už z desátého místa. Levý proud nám po loňské spolupráci zaběhl Hnízdo z Trnavy (podílel se na novém rekordu ŽL ve Lhotkách). Opět jsme šli do soutěže s jasným cílem, zaběhnou pohodový útok. Na rozdíl od Vacenovic jsme úkol vcelku splnili. Po zběsilém startu a drobném zaváhání na levém proudu z toho byl čas 17,64, Brdy napravo dokonce 16,51. Tento čas nás zatím katapultoval na první místo, ovšem ve startovní listině bylo ještě dost týmů. Soutěž se pro nás zatím vyvíjela velice dobře a poté, co se útok Petrovicím nepovedl, vinnou nenašroubovaného koše, bylo jasné, že nám neunikne první letošní vítězství.

Cestou domů jsme se zastavili na fotbalovém stadiónu v Hodově, kde hrál Hnízdo nervy drásající zápas. Za rachotu pyrotechniky a silného povzbuzování početné fanouškovské základny se Hnízdo v závěru zápasu vyznamenal rozhodujícím gólem na 2:3.

Za týden nás čeká první a druhé kolo Žďárské ligy, kde se konečně ukáže, jak na tom doopravdy jsme.

Rychlý kontakt

Starosta sboru:
Petr Nedoma
tel.: +420 608349940

Velitel sboru:
Miroslav Tesař
tel.: +420 604199119

Soutěžní družstvo:
Martin Bradáč
tel.: +420 608632574

Mapa »

Facebook

Copyright © 2011 — 2021 Sbor dobrovolných hasičů Lavičky