Krásná chuť vítězství

Žďárská liga nám začíná pomalu gradovat a než se nadějeme, bude tu opět velkolepé finále. Další závod pokračoval tuto neděli v Radostně nad Oslavou. Po dlouhé době jsme se opět podívali na místní dráhu, která vypadala opravdu luxusně. Dlouho jsme se tedy nemuseli rozhodovat a hned bylo jasný, že tentokrát za to vezmeme opravdu od podlahy.

Na start jsme šli klasicky díky problémům se sestavou až na konci a tak nám bylo jasné, že pokud chceme pořádně zabodovat, tak musíme docela pohnout na trati. Před náma to ukázali borci z Hlubokého za čas 17,43 s a hlavně po nich Maršovice s časem 17,01 s. Na start jsme tak vyrazili opravdu natěšení. Chvilku jsme teda museli posečkat, než místní DJ ztlumí zvuk, ale poté mohlo všechno naplno propuknout. No a jak jsem slyšel, bylo prý na co koukat. I mě se tentokrát podařilo docela trefit a výsledkem byl famózní čas 16,85 s. Je pravda, že Brdy napravo to stihl za 16, 32, ale vítězství nakonec stejně putovalo do Laviček.

Vzhledem k tomu, že letos těch vítězství zatím jak na Extralize tak i na Žďárský bylo dost poskromnu, euforie mohla propuknout opravdu naplno. Opět se ukázalo, že v Lavičkách se prostě útoky umí, a když se vše vydaří tak jak má, je těžké s námi soupeřit.

Co se týče výsledků, odkázal bych již tradičně na www.zdarskaliga.cz, kde jsou veškeré výsledky včetně časů a také průběžné pořadí, takže kdo má zájem, ať určitě koukne.

Po ženské kategorii následoval ještě rozstřel na 2B, který se nám nakonec po předešlé euforii a lehkých oslavách příliš nevydařil, přesto to asi těžko mohlo komukoliv z nás zkazit náladu. Pokud budu mluvit za sebe, tak na stupních vítězů jsem si to užil opravdu náramně a dlouho se mi z nich nechtělo dolů.

Shodou okolností v sousedním Netíně probíhala tradiční pouť, takže krásné zakončení soutěžního dne proběhlo u pouťovýho pivka a taky na autíčkách. Všichni jsme si tak opět mohli užít tu sladkou chuť vítězství, která nám určitě vlila nový elán do žil. Již tento víkend závody pokračují Extraligou v Babicích a Vrběticích, tak držte palce. Po víkendu se opět určitě objeví nějaký zajímavý povídání a info o výsledcích.

Fotografie ze soutěže najdete ZDE

Rychlý kontakt

Starosta sboru:
Petr Nedoma
tel.: +420 608349940

Velitel sboru:
Miroslav Tesař
tel.: +420 604199119

Soutěžní družstvo:
Martin Bradáč
tel.: +420 608632574

Mapa »

Facebook

Copyright © 2011 — 2021 Sbor dobrovolných hasičů Lavičky